Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

Speed Cups

Czy najwyższa w wazonie jest niebieska niezapominajka, czy czerwona róża? W jakim kolorze jest lokomotywa, a w jakim ostatni wagon pociągu? Czy na samym czubku drzewa usiadła czarna sroka, czy żółty kanarek? Jakiego koloru jest samochód, który wyprzedził i

67zł
Najtańsza wysyłka od 14zł
Stan magazynowy: 1


OPIS
Czy najwyższa w wazonie jest niebieska niezapominajka, czy czerwona róża? W jakim kolorze jest lokomotywa, a w jakim ostatni wagon pociągu? Czy na samym czubku drzewa usiadła czarna sroka, czy żółty kanarek? Jakiego koloru jest samochód, który wyprzedził inne i jaki deser lodowy zostanie zjedzony jako pierwszy?

W Speed Cups każdy z graczy otrzymuje 5 różnokolorowych kubeczków i musi jak najszybciej ułożyć je w kolejności pokazanej na karcie z rysunkiem. Ta wskazuje, czy kubki mają być ułożone obok siebie, czy ustawione jeden na drugim. Zadanie wykonane? Czas jak najszybciej zadzwonić dzwonkiem! Najbardziej spostrzegawcza osoba zostanie zwycięzcą.

Warto wspomnieć że twórcą gry Speed Cups; jest Haim Shafir - autor bestsellerowej gry imprezowej Halli Galli;.

Gatunek: gra dla dzieci
Rodzaj gry: rodzinna
Liczba graczy: 2 - 4
Wiek graczy: od 6 lat
Czas gry: 15 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 190x275x70 mm
Waga pudełka: 0,5 kg
 

PUDEŁKO ZAWIERA:
20 kubeczków w 5 kolorach
24 karty do gry
1 dzwonek
instrukcja

Podobne produkty