Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

Łamigłówka Cast Bike - poziom 1/6

Stopień trudności: ŁATWAZadanie: Zdejmij kółko i załóż z powrotem.

41zł
Najtańsza wysyłka od 9zł
Stan magazynowy: 1


OPIS
Stopień trudności: ŁATWA
Zadanie: Zdejmij kółko i załóż z powrotem.

Ta łamigłówka, stworzona i opatentowana przez niejakiego John R. Lynn'a w 1898 roku. Oparta na pomyśle analogicznym do tego jaki występuje w Cast ABC, łamigłówka jest podobnym rodzajem labiryntu i do jej rozwiązania należy podchodzić w ten sam sposób. Pomimo trudności, autorzy są przekonani, że udało im się stworzyć wierną kopię, która jest równie zabawna, jak oryginał sprzed ponad stu lat.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie wspólnego języka ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi spotkanie staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga!
Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.

Gatunek: pozostałe
Rodzaj gry: łamigłówki
Liczba graczy: 1
Wiek graczy: od 8 lat
Czas gry: 30 - 60 min.
Edycja: angielska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 75x120x45 mm
Waga pudełka: 0,2 kg
 
PUDEŁKO ZAWIERA:

1 szt. łamigłówki

Podobne produkty