Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

Abyss (Głębia)

Przez wieki, stworzenia morskie niepodzielnie rządziły głębinami oceanu. Ich królestwo zwane Otchłanią, jest respektowane przez wszystkie jego sojusznicze rasy, które cieszą się z uzyskanej ochrony przed przerażającymi potworami z głębin. Wkrótce jednak tr

150zł
Najtańsza wysyłka od 14zł
Stan magazynowy: 1


OPIS
Przez wieki, stworzenia morskie niepodzielnie rządziły głębinami oceanu. Ich królestwo zwane Otchłanią, jest respektowane przez wszystkie jego sojusznicze rasy, które cieszą się z uzyskanej ochrony przed przerażającymi potworami z głębin. Wkrótce jednak tron królestwa zostanie pusty... Dlaczego więc nie zasiąść na nim samemu?

Czas ucieka: pozostało już tylko kilka dni do mianowania następnego władcy. Musisz rozszerzyć swoje wpływy, aby stać się oczywistym wyborem. Ważne jest abyś: przyłączał najlepszych reprezentantów sojuszniczych ras, rekrutował szanowanych lordów i korzystał z ich zdolności oraz kontrolował ważne miejsca w królestwie.

Twój sukces zależy od zdolności dokonywania odpowiednich wyborów. Pamiętaj, że w głębinach morskich pieniądze wzniecają konflikty - tak więc odpowiednie zarządzanie cennymi perłami jest kluczem do kontrolowania przebiegu wydarzeń.

Gatunek: gry planszowe
Rodzaj gry: strategiczna
Liczba graczy: 2 - 4
Wiek graczy: od 14 lat
Czas gry: 45 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 285x285x85 mm
Waga pudełka: 1,5 kg
 
PUDEŁKO ZAWIERA:

plansza do gry
71 kart eksploracji
35 kart lordów
20 miejsc
20 żetonów potworów
znacznik zagrożenia
żetony klucza
perły
plastikowe kubeczki w kształcie muszli
instrukcja

Podobne produkty