Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.

Ah!Ha - Tumble Maze - gra logiczna

Nowa seria gier logicznych od Eureki! Witamy w "Tumble Maze" - grze, w której główną rolę odgrywa grawitacja.

85zł
Najtańsza wysyłka od 14zł
Stan magazynowy: 1


OPIS

Wybierz jedno z czterdziestu wyzwań. Wsuń kartkę z wyzwaniem w planszę i umieść wskazane na wyzwaniu ścianki oraz kulkę w odpowiednich miejscach (kulkę na niebieskim polu startowym). Na kartce z wyzwaniem znajduje się również informacja ("add to challenge"), jaka ścianka będzie dodatkowo potrzebna, aby znaleźć rozwiązanie.

Twoim zadaniem jest takie ustawienie dodatkowej ścianki, aby kulka trafiła z punktu startowego do mety (oznaczonej przegródki znajdującej się na dole planszy). W zależności od wyzwania i liczby kulek, niektóre z nich muszą dotrzeć do mety, a niektóre utknąć gdzieś w labiryncie.

Gra zawiera czterdzieści wyzwań, które są podzielone na cztery poziomy trudności, od łatwego do bardzo trudnego. Jeśli jedno z wyzwań sprawia ci dużo kłopotów, nie przejmuj się, zawsze można zerknąć do rozwiązania.

Rozłóż planszę, zacznij puszczać kulki i ćwicz logiczne myślenie!

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

Gatunek: planszowe
Rodzaj gry: gra dla dzieci
Liczba graczy: 1
Wiek graczy: od 8 lat
Czas gry: 20 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 250x250x55 mm
Waga pudełka: 0,5 kg
 

PUDEŁKO ZAWIERA:
plansza
19 ścianek w trzech kolorach
5 metalowych kulek
40 wyzwań z rozwiązaniami
instrukcja

Podobne produkty